Media

Archiwum aktualności

rzecznik prasowy / media manager: dominik.tomczyk@slask.wroclaw.pl

Atlas Arena znowu zdobyta

Śląsk pewnie pokonał koszykarzy ŁKS Łódź w 7, kolejce II etapu Tauron Basket Ligi, dzięki czemu podtrzymał silną pozycję lidera w dolnej tabeli. Bezpośredni rywal o miejsce w play-off, Kotwica Kołobrzeg uległa Basketowi Poznań, natomiast AZS Koszalin wygrał z Polpharmą 89:68.

21 Marzec 2012

Przywitać wiosnę zwycięstwem

W środę 21 marca koszykarze Śląska Wrocław rozegrają spotkanie w łódzkiej Atlas Arenie z tamtejszym ŁKS-em. W serii wyjazdowych spotkań bilans WKS-u to dwa zwycięstwa i jedna porażka odnotowana w ostatnim meczu z Siarką Tarnobrzeg.

Śląsk pokonany w Tarnobrzegu

Wrocławianie ulegli na wyjeździe drużynie Siarki Tarnobrzeg. Mimo 10-punktowego prowadzenia po trzeciej kwarcie nie udało się pokonać podopiecznych Wojciecha Kamińskiego. Ostatnią, decydującą kwartę, Śląsk przegrał 27:10

17 Marzec 2012

Podtrzymać serię zwycięstw na wyjeździe. Siarka vs Śląsk
Podtrzymać serię zwycięstw na wyjeździe. Siarka...

Tylko dwa dni przerwy miały drużyny walczące o pierwszą ósemkę. W sobotę Siarka Jezioro Tarnobrzeg zagra kolejny mecz we własnej hali - podejmować będzie Śląsk Wrocław. Gospodarzy w kontekście pozostania w walce o play-off urządza tylko wygrana. Śląsk, mimo dużej przewagi w tabeli, też na pewno nie odpuści.

Drugi mecz wyjazdowy, drugie zwycięstwo

Śląsk po wyrównanym spotkaniu w Starogardzie pokonał tamtejsza Polpharmę 82:88. Na listę rekordzistów w zdobyczy punktowej tego sezonu wpisał się Paul Graham. Rzucił w meczu 33 punkty z czego 4/8 z linii 6,75 m.