Śląsk Wrocław
Tauron Basket Liga

Media

Archiwum aktualności

rzecznik prasowy / media manager: dominik.tomczyk@slask.wroclaw.pl

II etap zakończony zwycięstwem
II etap zakończony zwycięstwem

Śląsk Wrocław, mimo sennego początku pokonał ŁKS Łódź 94:78 i może przygotowywać się do serii play-off. W ćwierćfinale Tauron Basket Ligi wrocławianie spotkają się z drugim w tabeli Treflem Sopot.

14 Kwiecień 2012

Ostatni mecz II etapu
Ostatni mecz II etapu

W ostatniej kolejce II etapu Tauron Basket Ligi Śląsk Wrocław podejmie ŁKS Łódź. Do Wrocławia przyjedzie młody zespół z zawodnikami, którzy mają dużo do udowodnienia w zawodowej koszykówce. Z kolei dla Śląska będzie to ważny etap przygotowań do rozgrywek fazy play-off.

13 Kwiecień 2012

Gratulacje dla Acy
Gratulacje dla Acy

Z radością informujemy, ze Aleksandar Mladenovic dziś w godzinach porannych został szczęśliwym ojcem.

13 Kwiecień 2012

Śląsk pokonuje Siarkę 90:80
Śląsk pokonuje Siarkę 90:80

Nie zabrakło emocji w kolejnym meczu między Śląskiem Wrocław i Siarką Jezioro Tarnobrzeg, ale ani słabsza druga połowa w wykonaniu Śląska, ani popis Josha Millera w czwartej kwarcie nie wystarczył przyjezdnym by sprawić niespodziankę. Śląsk wygrał 90:80 i zapewnił sobie siódme miejsce przed fazą play-off Tauron Basket Ligi.

11 Kwiecień 2012

Śląsk Wrocław vs Siarka Tarnobrzeg. Zapowiedź
Śląsk Wrocław vs Siarka Tarnobrzeg. Zapowiedź

Tylko dwie drużyny spośród uczestników dolnej grupy drugiego etapu Tauron Basket Ligi ma dodatni bilans ze Śląskiem Wrocław. Z jednym z tych zespołów, AZS Koszalin, nie udało się wrocławianom wyrównać rachunków, ale drugi z nich, Siarka Jezioro Tarnobrzeg zawita jutro do stolicy Dolnego Śląska. Śląsk nadal walczy o siódme miejsce przed fazą play-off i nie może sobie pozwolić na niepowodzenie.

10 Kwiecień 2012

Bilety

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Sklep

2018 © Śląsk Wrocław. Design by MorrisMarlowe.