Śląsk Wrocław
Tauron Basket Liga

Media

Decydujące starcie

Decydujące starcie

03 maj 2012

W czwartek poznamy ostatniego półfinalistę fazy play-off Tauron Basket Ligi. Trefl Sopot remisuje w serii ze Śląskiem Wrocław 2:2 i teraz piąte spotkanie wyłoni zwycięzcę tej rywalizacji. Transmisja z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się meczu w TVP Sport od godz. 19.50.

Zdecydowanym faworytem przed tą serią play-off był Trefl, ale Śląsk pokazał, że nie chce łatwo się poddawać. Stąd dwie niespodzianki - w pierwszych meczach w Sopocie i Wrocławiu zawodnicy trenera Miodraga Rajkovicia zagrali świetnie w obronie i bardzo dobrze rzucali z dystansu. To wystarczyło do dwóch wygranych i zmuszenia Trefla do maksymalnego wysiłku w pozostałych spotkaniach. W meczu numer 5 może jednak zdarzyć się wszystko - stąd kibice, którzy wybierają się do Ergo Areny mogą spodziewać się emocjonującego widowiska. Najciekawszy znowu będzie indywidualny pojedynek jednych z najlepszych rozgrywających w Polsce – Łukasza Koszarka i Roberta Skibniewskiego. Także rywalizacja środkowych – Johna Turka i Aleksandara Mladenovica nie jest bez znaczenia w tym spotkaniu. Kluczowe mogą okazać się jednak punkty graczy drugoplanowych – trener, który lepiej wykorzysta swoich rezerwowych będzie bliżej zwycięstwa w tym meczu.


Czy Trefl wygra przed własną publicznością i jako ostatni awansuje do półfinału? Czy Śląsk znowu zaskoczy rywali i będzie miał szansę na walkę o medale?

Mecz numer 5 już w czwartek 3 maja o godz. 20.00. Transmisja w TVP Sport od godz. 19.50.

Źródło: wk | plk.pl

Bilety

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Sklep

2018 © Śląsk Wrocław. Design by MorrisMarlowe.