Śląsk Wrocław
Tauron Basket Liga

Media

Napisz z nami historię Śląska Wrocław

Napisz z nami historię Śląska Wrocław

14 marzec 2012

WKS Śląsk Wrocław zachęca kibiców, by przejrzeli swoje domowe archiwa w poszukiwaniu pamiątek związanych z historią klubu. Poszukiwane są szczególnie zdjęcia, filmiki, wypowiedzi które byłyby uzupełnieniem opisów historii. Najciekawsze materiały zostaną opublikowane na naszej stronie na Facebook’u, gdzie opisywana jest historia najbardziej utytułowanego klubu w Polsce.

Za nami wiele lat zmagań na polskich jak i europejskich parkietach, wspomnień i ciekawych historii związanych z udziałem w rozgrywkach PLK, Euroligi i wielu innych. WKS Śląsk Wrocław zaprasza wszystkich, którzy chcieliby mieć swój wkład w dokumentowanie dziejów klubu.

"By w pełni opowiedzieć historie najbardziej utytułowanego klubu w Polsce trzeba pokazać go z punktu widzenia nie tylko organizatorów, czy zawodników ale przede wszystkim kibiców"– mówi Jakub Roskosz Specjalista ds. Social Media w Śląsku.
 
"To właśnie głównie do kibiców kierujemy prośbę o wsparcie przy opisywaniu historii. Bardzo nam zależy na zdjęciach, filmikach, czy też spisanych wspomnieniach z historycznych meczów WKS-u Śląska Wrocław, których nie można znaleźć w Internecie, czy różnego rodzaju publikacjach. Wszystkie nadesłane przez Was materiały (zdjęcia, skany, filmiki) pragniemy umieścić na naszej stronie na facebook- u, gdzie opisujemy historię wykorzystując nową funkcjonalność- oś czasu. Prosimy aby materiały przesyłać wraz z podstawowymi informacjami tzn.: dane właściciela, autora zdjęć, filmików itp. Taki materiał będzie znakomitym uzupełnieniem przygotowanych opisów, relacji i historii" - dodaje Roskosz.
 
Materiały prosimy nadsyłać na adres: redakcja@slask.wroclaw.pl
 
Wśród wszystkich osób, które wyślą do nas materiał z datą, krótkim opisem jak również nazwiskiem autora zdjęcia, filmiku itp. Wylosujemy cztery podwójne wejściówki na najbliższe spotkanie w Hali Orbita.
 
 Redakcja WKS Śląsk Wrocław | fot, Mieczysław Michalak

Bilety

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Sklep

2018 © Śląsk Wrocław. Design by MorrisMarlowe.