Tauron Basket Liga

Media

Relacja NA ŻYWO Śląsk vs Polpharma

28 styczeń 2012

Po porażce w Starogardzie Śląsk przed własną publicznością ma wiele do udowodnienia. Czy Wrocławianie zrewanżują się i pokonają Polpharmę? Start o godz. 18:00.

Śląsk: Wójcik, Calhoun, Bogavac, Graham, Skibniewski

Polpharma: Simmons, Wall, Dąbrowski, Hicks, Śnieg

I KWARTA

Licznik Oławy już na samym początku spotkania o 4 punkty zbliżył się do granicy 10 000 punktów.

Goście przez dłuższy okres czasu nie mają pomysłu na przebicie się przez żelazną defensywę Wrocławian.

Świetnie radzi sobie Graham, który w 8 minut ma już 8 punktów. Równo z syreną za dwa trafia Skibniewski! Śląsk prowadzi 25:14.

II KWARTA

Po trójce Calhoun'a gospodarze wychodzą na prowadzenie 32:16.

Wrocławianie grają koncertowo, po pięknej akcji Calhouna wychodzą na 20 punktowe prowadzenie.

Śląsk prowadzi do przerwy 46:30!

III KWARTA

Widowiskowo grają środkowi obu zespołów. Simmons i Mladenovic co chwilę popisują się efektownymi akcjami. Gospodarze utrzymują wysokie prowadzenie. Na 3 minuty przed końcem 3 kwarty 61:44 dla Śląska.

Po 30 minutach gry 72:54 dla Wrocławian.