Śląsk Wrocław
Tauron Basket Liga

Media

Śląsk na prowadzeniu!

Śląsk na prowadzeniu!

28 kwiecień 2012

Śląsk Wrocław nie przestaje zaskakiwać. Zawodnicy trenera Miodraga Rajkovicia znowu pokonali Trefl Sopot, tym razem 76:71, i objęli prowadzenie w serii do trzech zwycięstw. W innym spotkaniu PGE Turów Zgorzelec zdecydowanie wygrał z Anwilem Włocławek 86:58. Mecze numer 4 tych par już w poniedziałek.

Śląsk na prowadzeniu! Zawodnikom trenera Miodraga Rajkovicia znowu udało się pokonać ekipę Trefla, tym razem przed własną publicznością. Całe spotkanie było bardzo wyrównane i żadna z ekip nie potrafiła na dłużej utrzymać się na kilkupunktowym prowadzeniu. Dlatego najważniejsza dla losów meczu była ostatnia kwarta. W niej kluczową trójkę na dwie minuty przed końcem spotkania trafił Paweł Buczak. Wtedy gospodarze prowadzili 72:64, a Trefl nie potrafił już ich dogonić. Wrocławianie częściej rzucali z dystansu i popełnili w cały meczu mniej strat. W ekipie z Sopotu dobre spotkanie rozegrali Łukasz Koszarek i John Turek, ale nie wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa.

Najwięcej punktów dla Śląska zdobył Paul Graham – 16. Łukasz Koszarek zdobył dla Trefla 19 punktów. Mecz numer 4 tej pary już w poniedziałek 30 kwietnia.

 

Żródło: plk.pl

Bilety

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Sklep

2017 © Śląsk Wrocław. Design by MorrisMarlowe.