Śląsk Wrocław
Tauron Basket Liga

Media

Wywiad z Rajkovicem

Wywiad z Rajkovicem

28 luty 2012

Chcemy pracować nad utrzymaniem i udoskonalaniem naszego systemu gry. Straciliśmy zawodnika, ale mamy innych w składzie i powinniśmy wspólnie wypracować nowe rozwiązania, zarówno w ataku, jak i w obronie.

- mówił Miodrag Rajković trener Śląska Wrocław, analizując sytuację swojej drużyny po meczu z AZS Politechniką Warszawską.

Łukasz Michniewicz: Czy jest Pan zadowolony z tego, jak pański zespół zaadaptował się do nowej, trudniejszej sytuacji kadrowej?

Miodrag Rajković: Przede wszystkim jestem szczęśliwy, bo wygraliśmy ten mecz. Po drugie, cieszę się z tego, jak zagraliśmy w obronie. Wymusiliśmy na naszych rywalach błędy i zatrzymaliśmy ich dorobek na stosunkowo niskim poziomie. Sami nie ustrzegliśmy się błędów, ale ogólnie oceniam nasza postawę na plus. Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to niewątpliwie wniosła ona trochę nerwowości w nasze poczynania. Przed meczem nie byłem pewien, jak się zaprezentujemy. Na przyszłość staramy się przebudować naszą grę, dając więcej minut na pozycji silnego skrzydłowego Slavisy Bogavacowi. Pamiętajmy o tym, że oprócz Qa'rraana Calhouna musimy także uzupełnić stratę po Pawle Buczaku, który leczy kontuzję, Potrzebujemy pomocy ze strony drugiego z wymienionych i mam nadzieję, że dołączy do nas w następnym spotkaniu. 

Czytaj więcej na stronie plk.pl

Bilety

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Sklep

2018 © Śląsk Wrocław. Design by MorrisMarlowe.